A zárható telefontok használata néhány egyszerű lépésben történik.
1. Helyezze a telefonját a tokba.
2. Zárja be a telefont a tokba, a zárgomb lenyomásával.
3. Nyissa ki a telefontokot egy központi kioldó mágnessel.
a) Fenntartja a fókuszt – segít ellenállni a telefonhasználat kísértésének.
b) Telefonhívások blokkolása – speciális anyaggal van felszerelve, amely blokkolja a telefonhívásokat.
c) Nagy nyomtatási felület – a tok felülete egyedileg nyomtatható.
d) Megakadályozza a csalást – a telefonok bezárásával nincs lehetőség a puskázásra.
e) Biztonságos használat – a zárszerkezet nem veszélyes a telefonra.
f) Minden telefonmérethez illeszkedik – a kis képernyős telefonoktól a nagy kijelzős készülékekig. Okosórákhoz is megfelelő.
a) Iskolákban.
b) Megbeszéléseken.
c) Előadásokon.
d) Koncerteken.
Igen, 1 db ingyenes mágneses kioldó jár minden 100 megvásárolt tok után. Igény szerint további mágneses kioldók rendelhetők.
Igen, a tokok egyik oldalának grafikai megjelenése egyedivé tehető. A tok színét (Pantone színskála alapján) és a grafikát megrendelés előtt kell leegyeztetni.
Az egyedi szín és grafika nem feláras!
Létezik egy alapváltozat, amely egyszerűen bezárja a telefont a tokba, és egy jelblokkolós* változat, amely nemcsak bezárja a telefont, hanem telefonhívásokat is blokkolja.
A jelblokkoló változat további előnye, hogy a tokba zárt telefonhoz semmilyen hívás vagy üzenet nem jut el így értesítési hangot sem ad.
* A jelblokkolási képesség technikai okok miatt egyes telefonmodellek esetében korlátozottan működhet.
A vásárlók kb. 80%-a a jelblokkoló változatot részesíti előnyben a nagyobb hatékonyság miatt.
Elég nagy ahhoz, hogy nagy kijelzős készülék vagy okosóra is elfér benne.
A telefontokra 1 év jótállás vonatkozik.
A tokok anyaga neoprén, ami rendkívül tartós és ellenáll a sérüléseknek. Neoprénből készülnek a búvárok ruhái is, hogy tartós védelmet nyújtsanak durva természeti környezetben is.
A zárszerkezet a gyártói mérések szerint több mint 10.000 nyitást/zárást elvisel. Átlagos iskolai használatot figyelembe véve, ez több mint 5 éves élettartamot jelent.
Igen, a mágneses kioldó elhelyezéséhez elérhető zárható tárolódoboz.
Minden környezet különböző a felhasználók igényei miatt.
Például iskolákban a diákoknak előírhatják, hogy az iskolai órák alatt tartsák a telefonjaikat a tokban. Óra alatt, tanári felügyelet mellet, kioldhatják a telefontok zárját, hogy azt az órai munkához felhasználhassák.
Egy irodai környezetben a telefonokat a tárgyalóterembe vagy egy meghatározott zónába lépve lezárhatják, majd az adott terület elhagyásakor kivehetik őket.
Koncerteken vagy konferenciákon az lehet az elvárás, hogy a résztvevők belépéskor helyezzék a telefont a tokba és csak távozáskor vegyék ki.
Bármelyik rendszer kijátszható, ahol a telefonokat le kell adni tárolásra egy szekrénybe, vagy el kell zárni Phone Locker tokba. Ehhez elég annyit tenni, hogy nem a valójában használt telefont adják le vagy zárják el, hanem egy használaton kívülit, míg igazi telefonjukat rejtve maguknál tartják.
Ez ellen a felügyelő személyzetnek kell fellépnie a szabályok betartatásával és a megfelelő mértékű szankciók kiszabásával.
Fontos kiemelnünk, hogy a tok nem tartalmaz semmilyen mágnest, így a belehelyezett telefonokat nem éri mágneses mező sem behelyezéskor, sem a tárolás során. A tok kinyitásakor csak a tok tetején lévő zárszerkezetet kell a mágneses kioldóhoz érinteni, miközben a telefon nem kerül kapcsolatba erős mágneses mezővel. Mivel a tok nagy méretű, a zárszerkezet és a mágnes nyitáskor biztonságos távolságban (kb. 5 cm-re) van a telefontól. A mágneses kioldó ugyan erős mágnest tartalmaz, de nem olyan erősségűt, ami a telefon magnetométerét vagy más funkcióit veszélyeztetné.